4MCAD 16 - profesionál za příjemnou cenu

4MCAD je program s vynikajícím poměrem ceny a výkonu, který je nyní ještě příznivější díky nedávným kurzovým změnám. Program nabízí 64 i 32-bitovou verzi, výchozí práci s DWG výkresy, kompatibilitu s BIM / IFC formátem, prostředí podobné AutoCAD-u, sérii zajímavých nástrojů a množství dalšího.4MCAD 16 je silnější, než kdy předtím, díky nové architektuře a moderní struktuře softwarového inženýrství:
  • Nový a přepracovaný 64-bitový design založený na knihovnách ODA s vynikající rychlostí a stabilitou
    zahrnuje všechny nové funkce IntelliCAD 8
  • Vestavěná podpora 2013-2016 DWG formátu
  • Vylepšení multitaskingu – provázaní modelů pro SDS
  • Podpora MrSID knihovny pro MG4
  • Podpora formátu CUI
Bezkonkurenční kompatibilita s Autodesk AutoCAD

4MCAD nabízí výchozí podporu DWG (Opendwg) všech verzí 2.5-2016(8), plná kompatibilita s AutoCAD příkazovým řádkem (.MNU) a script (.SCR) soubory, šrafy, fonty a fonty typu true type. Víceřádkový text, křivky, pořadí kreslení, Audit & obnova výkresu, plná podpora Auto LISP (včetně -DCL), ADS podpora ve většině aplikací, manažer zobrazování rastrových obrázků, AutoCAD 3D povrchy.

Výjimečná produktivita

Z pokročilejších funkcí je k dispozici hromadné otevírání výkresů (MDI), podpora ActiveX, Průzkumník výkresů pro správu vrstev, bloků, typů čar a dalších objektů, náhledy grafických bloků, posouvání a přibližování v reálném čase, i-Drop technologie, kliknutí pravým tlačítkem myši pro hromadnou editaci vlastností zvolených objektů, velmi rychlé a kvalitní funkce pro skrytí a stínování, přeuspořádání výkresu, ActiveX integrace objektů (texty z Wordu, tabulky z Excelu apod.), možnost přizpůsobit si vzhled menu a panelů nástrojů, vysoce kvalitní fotorealistické 3D renderování založené na ray tracingu, výkonné 3D Solid Modeling (kompatibilní s ACIS)

Otevřená komunikace

Import a Export DWG souborů (OpenDWG), Import a Export DXF a SCR (script) souborů, Import mnu (menu) a dcl (dialogové okno) souborů, Export WMF, EMF (Enhanced Metafile) souborů a SLD (slides), čtení BMP, GIF, JPG, TIF, PCX obrázků jako součást DWG souborů.

Samostatně nebo jako součást 4M vertikálních aplikací

4MCAD jádro je součástí tzv. do 4M BIM Vertikálních aplikací. 4M BIM Suite zahrnuje IDEA Architektura a FINE MEP. Poslední jmenovaný zahrnuje celý rozsah softwaru pro profese ve stavebnictví – FineHVAC (vytápění a vzduchotechnika) , FineELEC (elektroinstalace), FineSANI (vodovody a kanalizace), FineFIRE (protipožární opatření) a FineLIFT (výtahy).

S využitím 4MCAD můžete:

  • Začít okamžitě pracovat na rozpracovaném projektu (dwg výkresy, autolisp aplikace, fonty atd.)
  • Komunikovat s kýmkoliv (open dwg formát souborů kompatibilní se všemi verzemi AutoCAD)
  • Ušetřit spoustu peněz (náklady jsou 15 až 20x nižší, než u existující konkurence)

Výrobce také nabízí srovnání s programem AutoCAD:

Funkce 4MCAD 16

Funkce 4MCAD 16

Jak jsme již naznačili, velmi zajímavá je také cena, která začíná na částce 3700,- Kč bez DPH za verzi 4MCAD 16 Classic.

4MCAD v Eshopu CADzone >>>

Stránky 4MCAD v češtině >>>

Rubrika: IntelliCAD
Vydáno: 27.06.2017
Počítadlo: 2252 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 04:17:05
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...