CAD programy 4M 14 CZ

4M CAD je díky vynikajícímu poměru ceny a výkonu jednou z oblíbených alternativ k AutoCAD. Pracuje přímo ve výkresech DWG i DXF a ani ovládání nedělá zkušenějším uživatelům žádný problém.

4M CAD je postaven na rozšířeném jádru IntelliCAD a knihovnách ODA (Open Design Alliance). Nabízí všechny standardní funkce pro 2D i 3D kreslení včetně možností uživatelských nastavení jakou jsou úpravy menu, panelů nástrojů nebo definice vlastních rychlých kláves. Na internetu má k dispozici rozsáhlou nápovědu i uživatelskou podporu v českém jazyce.

4M CAD 14

Mimo základní funkce jsou pro něj dostupné také nadstavby třetích stran (CADprofi, Nadstavba ST) i mnoho nástrojů zdarma. Podporuje skripty v LISP, verze Professional nově mnoho funkcí Visual LISP a umožňnuje také programování ve VBA (Visual Basic for Applications) a SDS (C++).

Zájemci si také mohou vybrat z různých verzí dle požadované funkčnosti. Základní Classic stojí již 3900,- Kč bez DPH. Nejvhodnější pro většinu uživatelů je verze Standard (cena 5300,- Kč bez DPH) a pro nejnáročnější je určena verze Professional (6900,- Kč bez DPH). Jsou také k dispozici mírně dražší varianty s USB klíčem pro přenos licence mezi počítači.

Pro stavební obory jsou určeny BIM aplikace s ještě více rozšířenou funkčností: IDEA Architektura pro architekturu a pozemní stavitelství, FineELEC pro elektroinstalace staveb nebo FineFIRE pro návrhy stabilních hasících zařízení.

Všechny programy mají zkušební verzi ke stažení na 30 dní zdarma.

Více informací: www.4Mcad.cz

4M CAD v eshopu CADzone.cz

Rubrika: IntelliCAD
Vydáno: 26.01.2015
Počítadlo: 2530 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 03:15:29
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...