AutoCAD 2015 pro Mac

Verze AutoCAD 2015 pro Mac a AutoCAD 2015 LT pro Mac uvedla společnost Autodesk s více než půlročním odstupem od verzí pro uživatele s Windows. Jsou doplněny zajímavé vlastnosti, které na mašinách s jablkem dosud chyběly.

AutoCAD 2015 pro Mac byl ohlášen s více než půlročním odstupem od běžnější verze pro Windows. Mezi důležité novinky patří:

Dynamické bloky
Uživatelé získají možnost vytvářet a upravovat dynamické bloky, které mohou měnit tvar, rozměry či konfiguraci, namísto práce s vícero bloky statickými.

Stavy hladin
Ukládání stavů hladin s informacemi jako barva, typ čáry a nastavením, které určuje, zda je hladina vypnuta, zmrazena či uzamčena.

Propojení dat
Uživatelé mohou využít nové funkce propojení s daty v Microsoft Excel, která automaticky aktualizuje tabulky při změně v externích souborech. Funkce je užitečná pro správu většího množství informací jakou jsou tabulky materiálů nebo data o úpravách.

Rychlý výběr
Nástroj pro rychlý výběr umožňuje "filtrovat" objekty na základě jejich vlastností. Uživatelé tak mohou pracovat s přesně navolenou výběrovou množinou. Nástroj také obsahuje funkci pro "Náhled", takže uživatelé mohou zkontrolovat výsledek před tím, než samotný výběr dokončí.

Autocad 2015 pro Mac
Dynamické bloky v AutoCAD 2015 pro Mac

Rubrika: Autodesk
Vydáno: 20.10.2014
Počítadlo: 2436 čtenářů


Wed Jul 24, 2024 23:50:45
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...