AutoCAD LT 2017

Nový AutoCAD, a jeho zjednodušená verze AutoCAD LT, který vyšel v březnu 2016, přináší novinky do nejpoužívanějšího 2D CAD editoru od společnosti Autodesk.

Nový AutoCAD, a jeho zjednodušená verze AutoCAD LT, který vyšel v březnu 2016, přináší novinky do nejpoužívanějšího nejpoužívanějšího 2D CAD editoru od společnosti Autodesk.AutoCAD LT 2017 přináší spoustu zjednodušení, jako je například Autodesk Desktop App, což je dobrovolná aplikace pro bezpečnostní záplaty a aktualizaci všech produktů.
Nový nástroj pro migraci usnadňuje přesun nastavení a souborů z předchozích verzí AutoCADu.
Správce licence, Licence Manager, nyní umožňuje při spuštění vybrat mezi licencí samostatnou nebo síťovou.
Další novinkou je například vylepšení dialogových panelů, umožňující změny v nastaveních a větší přehlednost panelů.
Do AutoCADu 2017 můžete importovat i PDF soubory a to geometrii, TrueType texty a rastrové obrázky, buď z celého souboru nebo jeho vybrané podložené části.
Nově nabízí pro spolupráci mezi týmy nástroj umožňující jednodušší publikování pohledů výkresů do cloudu.
Změny nastaly také ve 2D grafice při zobrazování čar u přesouvání a kopírování a také se zdokonalily přerušované a tečkované čáry.

Ukázky nových funkcí AutoCAD 2017.

Pokud na AutoCAD nemáte zakoupenou licenci, od tohoto roku si ji budete moct pořídit jen formou pronájmu. Pokud AutoCAD máte již zakoupený, jeho novou verzi si můžete stáhnou po přihlášení na Autodesk Account, pod záložkou Produkty a nebo můžete zakoupit licenci na našem eshopu Eshop.CADzone.cz/autocad-lt.

Rubrika: Autodesk
Vydáno: 03.04.2016
Počítadlo: 2461 čtenářů


Thu May 30, 2024 03:05:02
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...