Nový AutoCAD 2021

AutoCAD 2021 je plný nových funkcí vytvořených pro usnadnění práce a zvýšení produktivity procesů.

S nejmodernějšími AutoCAD aplikacemi pro web a mobil mohou uživatelé přistupovat k AutoCADu virtuálně na jakémkoliv zařízení a pracovat na aktuálních souborech nejen v kanceláři, ale také v terénu. Došlo ke zcela nové integraci s Google Drive. Kdokoliv nyní může otevřít DWG soubory, které jsou uloženy na Google Drive přímo v AutoCAD webové aplikaci s využitím Autodesk ID. Předplatitelé AutoCAD jsou také schopni upravovat a ukládat tyto soubory zpět na své Google disky, co umožňuje zákazníkům pracovat odkudkoliv. Samozřejmě, můžete si také prohlížet, upravovat a ukládat DWG soubory a externí reference v AutoCAD web a mobilní aplikaci s využitím Autodesk cloudu.

Automatický vhled do historie kreslení

Nová funkce historie kreslení úplně změní Vaše pracovní postupy. Prohlédněte si změny ve svém výkrese v průběhu času a získejte okamžitý vhled pomocí srovnání s původní verzí přímo v kontextu aktuálního výkresu.

Historie kreslení v AutoCAD 2021

Rychlá identifikace změn externích referencí

Porovnejte dvě verze externích referencí a implementujte změny bez nutnosti opuštění aktuálního okna.
Nyní můžete populární funkci Porovnání DWG použít pro externí reference připojené k Vašemu výkresu. Pokud se reference změnily, v AutoCADu se automaticky objeví upozornění. Klikněte na upozornění pro porovnání změn v kontextu aktuálního výkresu.

Porovnání xref v AutoCAD 2021

Rozšíření Palety bloků

Zůstaňte připojeni k obsahu Vašeho bloku kdykoliv, kdekoliv. Vkládejte efektivně bloky z knihoven stolního počítače nebo AutoCAD webové aplikace.
Paleta bloků Vám nyní umožní synchronizaci posledních bloků ve výkrese na cloudovém úložišti a přístup k nim z počítače nebo webu.

Přibylo tlačítko Jiný výkres, které zobrazuje 5 posledních nejpoužívanějších knihoven bloků pro Váš rychlý přístup k nim. Nyní můžete uložit definici složky, souboru s výkresem nebo jakéhokoliv bloku vloženého ve výkrese, a pak jej vkládat jako blok do aktuálního výkresu.

Paleta bloků v AutoCAD 2021

Vylepšení grafického výkonu

Přibližování, posun a otáčení jsou nyní plynulejší a rychlejší díky vícejádrovým procesorům. V případě, že se jedná o posun a přibližování ve 2D, AutoCAD automaticky provádí regeneraci operací pro rychlejší a plynulejší zážitek. Operace 3D otáčení, posunu a přibližování mají nyní také rychlejší odezvu, hlavně pro komplexní 3D modely díky využití vícejádrových procesorů.

AutoCAD 2021

Zdroj: https://blogs.autodesk.com/

AutoCAD 2021 LT v eshopu CAD Zone >>>

Rubrika: Autodesk
Vydáno: 13.04.2020
Počítadlo: 347 čtenářů


Wed Aug 05, 2020 21:18:57
CAD Zone Eshop SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

CADzone.cz
věnováno CADu...