AutoCAD LT se zpětným rabatem 320,- EUR

Před oznámeným ukončením prodeje trvalých licencí nabízí společnost Autodesk právě na tento typ licencí výraznou slevu a ještě navíc možnost získání velké části z nákupní ceny produktů nazpět. Jakkoli se tato strategie může zdát podivná, pro zájemce o AutoCAD LT jsou nyní slevy opravdu zajímavé...

AutoCADSlevy přicházejí na pozadí malé revoluce pořádané v režii tohoto velkého výrobce software: již od současné verze produktů 2016 skončila možnost dříve klasických upgrade trvalých licencí. Zákazníci se starší verzí tak mají při aktualizaci pouze pouze možnost předplatného nebo nově zavedených pronájmů licencí. V srpnu 2015 byl oficiálně ukončen prodej krabicových verzí a nové licence jsou již distribuovány pouze elektronicky. Krabicové verze jsou již k dispozici pouze di vyprodání díky skladovým zásobám prodejců. Největší změna ovšem přijde na konci ledna 2016, kdy bude prodej trvalých licencí ukončen úplně a licence budou k dispozici pouze formou časově omezeného pronájmu.

Možná právě příchod nové reality ve světě Autodesk se společnost snaží zákazníkům usnadnit nabízenými slevami. Pro stávající zákazníky s licencemi AutoCAD LT 2005 až 2015 jsou to slevy na pronájem aktuální verze programu, jejichž součástí je i aktualizace verzí. Pronajatou licencí je tak možné vybavit i další stanici. Velmi zajímavé jsou ale slevy na nové trvalé licence. Za zvýhodněných podmínek je možné objednat trvalou licenci společně s předplatným na jeden až tři roky, pro všechny nové trvalé licence pak platí nabídka získání zpětného rabatu ve výši 320,- EUR (cca 8700,- dle aktuálního kurzu). Pro jeho získání je pouze nutné vyplnit po zakoupení licence formulář na mezinárodních stránkách společnosti.

Více informací:
Podmínky pro zpětný rabat
AutoCAD LT v Eshopu CAD Zone

Rubrika: Autodesk
Vydáno: 25.08.2015
Počítadlo: 3042 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 04:01:25
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...