Blesková akce AutoCAD LT

I po ukončení prodeje trvalých licencí programu AutoCAD včetně ukončení možnosti upgrade se stále objevují otázky zákazníků, zde je tomu opravdu tak? Ano, je tomu tak, ale i předplatné programu má své výhody a po několik dní je nyní možné získat jej s výraznou slevou.

K výhodám předplatného AutoCAD LT patří zejména tyto:

- Uživatelé mají k dispozici vždy aktuální verzi programu a odpadají tedy náklady na upgrade či potíže s kompatibilitou DWG formátů.

- Vstupní náklady na pořízení licencí jsou nižší. Náklady na projekční software jsou často nemalé a možnost pořízení programu za nižší cenu, byť na časově omezenou dobu, může být pro mnoho firem i živnostníků příznivější.

- Vyšší flexibilita: hospodářství i stavebnictví se v dnešní době poměrně daří, na druhou stranu nikdy není jisté jaká bude situace třeba za rok: zda firma bude potřebovat stejný počet licencí nebo zda živnostník nepověsí podnikání na hřebík a nezačne hledat zaměstnanecký poměr. V takovém případě je investice do software, která by měla ležet ladem výrazně nižší. V opačném případě je možné počet licencí dokoupením dalšího předplatného kdykoli rozšířit nebo zakoupit předplatné jen na krátkou dobu pro využití třeba jen na jednom projektu.

Ne všechny zákazníky tato licenční politika společnosti Autodesk přesvědčí a možná i proto je nyní na velmi krátkou dobu k dispozici pro předplatné programu AutoCAD velmi výhodná akční sleva 30%. Platí pouze při objednávce a úhradě do středy 21. června!

AutoCAD LT v eshopu CADzone CZ >>>

Rubrika: Autodesk
Vydáno: 16.06.2017
Počítadlo: 1313 čtenářů


Tue Jun 25, 2024 03:32:16
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...