AutoCAD 2020 LT

AutoCAD 2020 je nabitý novými funkcemi a vylepšeními, které pomohou zrealizovat Vaše návrhy, výkresy a převádět vize do života.

Rozjasnění tmavého uživatelského prostředí

AutoCAD 2020 má nový svěží vzhled. Tmavé pozadí dostalo tmavomodrý odstín, který méně namáhá oči. Změny nastaly také ve zvýšení kontrastu a ostřejším zobrazení ikon.

AutoCAD 2020

Vylepšení výkonu pro urychlení práce

AutoCAD šetří Váš čas – zrychlilo se nejenom ukládání práce na disk, které nyní běžně trvá pouze půl vteřiny, ale i instalace na pevný disk zabere pouze polovinu předchozího času.

Rychlé zobrazení rozměrů

V AutoCADu 2020 je měření velikostí rychlejší než kdy předtím, díky novému Nástroji rychlého měření. Ve 2D výkresech můžete měřit pouhým přiblížením kurzoru k objektům na výkrese. Kóty, vzdálenosti a úhly jsou dynamicky zobrazovány při přejíždění kurzorem přes a mezi objekty.

AutoCAD 2020

Efektivní vkládání bloků s Paletou bloků

Nová Paleta bloků zjednodušuje vkládání bloků pomocí vizuální galerie a schopnosti vyfiltrovat přesně ten blok, který právě hledáte. Můžete jednoduše uchopit a přetáhnout bloky do výkresu z karet Aktuální výkres, Historie nebo Jiný výkres. Paleta zvyšuje efektivitu vyhledávání a vkládání více bloků a nedávno používaných bloků – včetně přidané možnosti Opakované umístění, které Vám ušetří část kroků.

AutoCAD 2020

Jednoduché čištění výkresů s přepracovanou funkcí Čistit

Funkce Čistit byla přepracována, aby bylo čištění výkresů jednodušší. Odstraňuje množství nepotřebných objektů najednou pomocí jednoduchého výběru a vizuálního náhledu. Zkontrolujte tlačítko Najít nečistitelné položky ze sekcí pravděpodobných důvodů, abyste pochopili, proč některé položky nemohly být vyčištěny.

AutoCAD 2020

Revize porovnání výkresů v jednom okně

Oblíbená funkce předchozí verze AutoCADu – Porovnat soubory DWG – byla rozšířena na základě zpětné vazby zákazníků. Nyní můžete porovnat dvě verze výkresu bez nutnosti opustit aktuální okno a importovat požadované změny do aktuálního výkresu v reálném čase. Pro snadnější úpravy byl příkaz přesunut do samostatného ukotveného panelu nástrojů v horní oblasti okna.

AutoCAD 2020

Zdroj: https://blogs.autodesk.com/autocad/introducing-autocad-2020-autocad-lt-2020/

AutoCAD LT v eshopu CAD Zone >>>

Rubrika: Autodesk
Vydáno: 12.04.2019
Počítadlo: 2076 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 02:47:24
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...