Nové programy pronájmu licencí Autodesk

Společnost Autodesk začala nedávno na mezinárodních stránkách nabízet měsíční, čtvrtletní a roční programy pronájmu licencí.

Programy se týkají například produktů jako AutoCAD Design Suite, AutoCAD Inventor LT Suite, AutoCAD Revit LT Suit či 3ds Max, Maya neba Maya LT. Součástí není zřejmě nejrozšířenější aplikace AutoCAD LT.

Pronájem licencí Autodesk

Jde o jednoznačně pozitivní krok směrem k potřebám zákazníků. Nabídka může být zajímavá v případě potřeby dočasného využití či rozšíření konstrukčního software.

Informace o této nabídce zatím chybí na českých stránkách Autodesk, ale jsou k dispozici například na stránkách evropského online obchodu Autodesk.eu pro produkty v anglickém jazyce. AutoCAD Design Suite Premium 2014 zde stojí při běžném nákupu 6150,- Eur a při pronájmu 385,- Eur na měsíc. Zákazníci v USA si pořídí zmíněnou licenci už za 330,- USD a budou mít také možnost volby čtvrtletního či ročního pronájmu. Ten zatím v Evropě chybí.

I u tohoto druhu licencí tak Autodesk pokračuje v rozdělení cenové politiky na jednotlivých trzích, což je jednou z příčin stále rostoucí obliby alternativních CAD programů.

Další odkazy

Pronájmy licencí Autodesk
EU online obchod Autodesk

Rubrika: Autodesk
Vydáno: 23.11.2013
Počítadlo: 2675 čtenářů


Thu Jul 25, 2024 00:18:13
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...