BIM DAY 2019

Dne 8. října 2019 se v Kongresovém sálu PVA EXPO Praha uskuteční již devátý ročník konference BIM DAY. Konference je jedinečným místem pro vzájemné setkávání zájemců a odborníků věnujících se tématům digitalizace, BIM a stavebnictví. Aktuální ročník přinese informace o aktuálním dění v České republice i ve světě, zaměří se také na směřování BIM, vize a budoucnost.

BIM DAY 2019

BIM DAY poskytne prostor pro přední odborníky z ČR i zahraničí, kteří se podělí o své zkušenosti s vývojem a implementací BIM. Dalšími tématy budou pilotní projekty, vize, praktické zkušenosti. Budete si moci vyslechnout nejen důvody pro využití BIM ve Vašich projektech, ale i kritický pohled na problematiku.
A nemusíte byt pouze divákem - velký prostor bude věnován moderované diskuzi se zástupci veřejného i soukromého sektoru.
Konference bude probíhat ve třech blocích - v prvním z nich se dozvíte o aktuálním dění v oblasti BIM a situaci digitalizace nejen v ČR, v druhém zase zazní Mise a Vize zadavatelů ze soukromého i veřejného sektoru v ČR. Třetí blok se bude věnovat datovému standardu.
Závěr programu bude tvořit diskuze s představiteli BIM na aktuální téma v oblasti digitalizace.
Součástí konference budou workshopy a také BIM market, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout u vystavovatelů trendy v této oblasti. Vyzkoušet si budete moct VR i 3D tisk.

Registrace na konferenci je již spuštěná.

Rubrika: BIM
Vydáno: 30.09.2019
Počítadlo: 1767 čtenářů


Wed Jul 24, 2024 23:50:56
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...