BIM DAY 2017

Přijměte pozvání na pravidelnou výroční konferenci Odborné rady pro BIM, která se uskuteční v Praze již 12. října 2017!

BIMday 2017

Ve čtvrtek 12. října 2017 od 8.00 hodin se v prostorách Národní technické knihovny v Praze uskuteční výroční konference CzBIM s podtitulem SKUTEČNÉ VYUŽÍVÁNÍ A SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ.
Tentokrát v mírně pozměněném duchu, kdy hlavním cílem bude rozproudit aktivní diskusi mezi přednášejícími a účastníky konference. I Vy můžete přijít, inspirovat se příklady z praxe nebo položit otázky, které Vás v souvislosti s BIM zajímají.

Vždyť v nejbližších dnech má na vládní úrovni padnout rozhodnutí, které by mohlo urychlit přípravy na využívání metody BIM v českém stavebnictví. Pokud vláda návrh schválí, významně to ovlivní veřejné zakázky a proces standardizace jednotlivých částí metody BIM nabere na obrátkách. BIM totiž není vzdálenou budoucností, nýbrž realitou všedních dnů! A právě implementace některých částí BIM bude hlavním tématem diskuzí účastníků letošní konference. Z dlouhodobého hlediska je totiž informační modelování staveb (BIM) jedním ze základních pilířů Stavebnictví 4.0. Zvládnutí této metody je předpokladem pro zavádění inovací do stavebnictví a jeho digitalizace.

S jakými tématy se tedy na konferenci setkáte?
- BIM pro investory,
- Portál datové struktury
- Koncepce zavádění metod BIM v České republice
- BIM a Fakultní nemocnice Olomouc
- Využití BIM v přípravné fázi
- BIM v roce 2022 a další

Registrace a další detailní informace o místě konání a programu konference najdete na stránce: www.bimday.cz

Rubrika: BIM
Vydáno: 27.09.2017
Počítadlo: 1381 čtenářů


Tue Jun 25, 2024 03:15:31
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...