CADprofi 2018

Světlo světa uzřela nová verze programu CADprofi. V jeho nové verzi 2018 došlo k řadě změn jednak v obecném měřítku, jednak v jeho jednotlivých vydáních pro jednotlivé obory. Co je tedy nového?

Do programu byla přidána klasifikace objektů a management vrstev na bázi Open BIM. Uživatelské prostředí má nyní ikony i pro tmavé rozhraní, které se využívá v některých CAD programech. Přibyly infobloky v knihovnách, příkaz Explode, možnost využívat příkazy v kontextovém menu, opakovat příkaz nebo vícenásobné vkládání.

CADprofi 2018

V CADprofi Architectural přibyla možnost pro tvorbu děr ve stěnách pro okna a dveře.
CADprofi Electrical dostál změnám v příkazu Switchgear, Objekt a osvětlení, PLC ovladače, také je již schopen spolupracovat s programem DIALux. Rozšířila se zde knihovna schémat.
V CADprofi Mechanical přibyla schopnost specifikace typu oceli v profilech, rovněž byly přidány normy DIN, EN, ISO a PN.
Do CADprofi HVAC & Piping byly přidány knihovny výměníků tepla. Program je nyní rozšířen i o styly kreslení pro 2D potrubí, možnost kopírování dimenzí a kreslení izolací v detailním náhledu. Do knihoven přibyly bezpečnostní sady.

Knihovny CADprofi

Nové jsou knihovny Dehn, Pulsar, Pawbol, Trilux, ABB. Knihovny ELKO-BIS, Legrand, Vaillant, MagnaPlast, WILO, Lovato, Salmson, Reflex, KaMo, BKT byly aktualizovány.

Program je navíc adaptován pro práci s nejnovějšími verzemi CAD programů včetně AutoCAD 2018, ArCADia PLUS 10.3, BricsCAD V18, CADian 2017, CMS IntelliCAD 8.3, GstarCAD 2017 SP1, GstarCAD 2018, progeCAD 2018, ZWCAD 2018.

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 19.12.2017
Počítadlo: 1164 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 04:06:57
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...