CADprofi 11

Nadstavby CADprofi nabízí rozsáhlé knihovny symbolů a další pomůcky pro kreslení. Jsou kompatibilní s širokou škálou aplikací jako je AutoCAD, 4MCAD, progeCAD a mnoho dalších. K dispozici jsou moduly Electrical, Mechanical, Architectural a HVAC & Piping.

CADprofi Architektura

CADprofi Architectural umožňuje práci s parametrickými objekty jako jsou stěny, okna, dveře, urychluje jejich kótování a popisy. Usnadňuje také kreslení únikových cest a obsahuje knihovny dalších symbolů jako je nábytek a zařizovací předměty.

CADprofi Strojírenství

CADprofi Mechanical je určena pro práci na strojírenských výkresech ve 2D. Nabízí knihovny standardizovaných výrobků dle národních i mezinárodních norem, funkce pro kreslení potrubí i knihovny výrobců.

CADprofi TZB

CADprofi HVAC & Piping je parametrickou CAD aplikací pro návrhy technických zařízení budov: vytápění, vzduchotechnika, klimatizace, vodovody, plynovody, kanalizace. Umožňuje automatizované kreslení potrubí, napojování přístrojů i výpočty délky vedení a průřezů potrubí vzduchotechniky.

CADprofi Elektroinstalace

CADprofi Electrical usnadňuje kreslení elektro okruhů, osvětlení a datových sítí. Obsahuje několik tisíc elektro symbolů dle platných norem a při kreslení jsou rozlišeny různé druhy okruhů a jejich číslování.

Ve všech modulech je k dispozici generování výkazů výměr do různých formátů jako pdf, rtf (doc), xls, xml či csv. Je také k dispozici 30 denní zkušební verze obsahující všechny moduly. Zájemce si požadovanou oblast volí při instalaci.

Více informací: CADprofi.cadzone.cz

Eshop: eshop.cadzone.cz/cad-profi

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 23.12.2014
Počítadlo: 2127 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 03:12:56
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...