MAXON uvádí Cinemu 4D Release 17

Jeden z největších výrobců software pro 3D modelování, vizualizace a animace představil na počátku srpna novou inovativní verzi produktové řady Cinema 4D: Release 17. A do hlavní role obsadil workflow. Podtitulem novinky je slogan "Ze snu na obrazovku", tedy urychlení a usnadnění tvůrčího procesu k ještě realističtějším výsledkům.

Cinema 4D R17

Nejaktuálnější verze Cinemy 4D nabídne velká i drobnější vylepšení pro efektivnější práci. Uživatelé získají nový systém Záběrů s možností vytvářet více verzí renderů a nezávislých záběrů scény, přepracovaný výběr barev, rozšířený obsah knihoven, integrovaný Houdini Engine či importér ze SketchUp. Změny se dočká také tvorba křivek, která bude více intuitivní a sculpting. Pro renderování přibývá nástroj pro korekci čoček, nové shadery a základní materiály, u animací je zjednodušena kontrola křivek a přibývají nové možnosti časové osy.

Nová Cinema 4D je mimo jiné prezentována na konferenci SIGGRAPH 2015. Veškeré prezentace jsou k dispozici živě na C4Dlive.com.

Cinema 4D není zajímavá jen pro profesionály v oblasti počítačové animace a grafiky, architekty či designéry, ale díky možnostem importu z jiných CAD systémů a předpřipraveným scénám ji mohou pro efektní prezentaci modelů využít i specialisté z jiných oborů. Atraktivní je také pro výrobce produktů. Pro ně je často render virtuálního modelu, který i v některých případech již mají k dispozici, cenově výhodnější a kvalitou srovnatelný s profesionálním fotografováním nabízených výrobků pro propagaci.

Cinema 4D 17 bude uvedena do prodeje v průběhu září 2015, ale zájemci si ji mohou za výhodných podmínek zajistit i nyní: Pokud totiž zakoupí program do 31.8.2015 získají zároveň zdarma předplatné na 1 další rok, jehož součástí bude také nová verze 17.

Více informací:
Cinema4D.CADzone.cz
Cinema 4D v eshopu CAD Zone

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 12.08.2015
Počítadlo: 2005 čtenářů


Wed Jul 24, 2024 23:50:15
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...