Cinema 4D Release 19

Cinema 4D R19 přináší zásadní změny přímo v jádru programu. Díky nim nabídne v dohledné době svým uživatelům další nové a výkonnější funkce a nástroje. Tyto změny se týkají hlavně modelovacího jádra, jádra pro práci s multimediálními soubory, GPU renderingu pro Windows i pro Mac a podpory Open GL v Bodypaintu.

Cinema 4D R19

Úplně nové jsou funkce sférické kamery (slouží pro tvorbu stereoskopických VR360 videí), systém redukce polygonů (generátor umožňující redukovat polygony vícero objektů najednou pro celou hierarchii), Level of detail (LOD – umožňuje práci s různě detailními verzemi objektů), rekonstrukce 3D scény z trackovacích bodů videa, AMD Radeon ProRender (nová multiplatformní technologie).

K zásadním vylepšením došlo při zobrazování scény v editoru (přidaná podpora zobrazení odrazů a hloubky ostrosti), u MoGraph Voronoi Fracture (progresivní rozbíjení objektů), MoGraph SoundEfector (nyní je možná tvorba 3D animací automatizovaně reagujících na změny zvuku). Zásadní přestavbou přešlo Media Core – jádro pro práci s multimediálními soubory, vylepšila se animace postav, zjednodušila se práce s hierarchiemi.

Cinemu 4D ve zkušební verzi po aktivaci testovat 42 dní zdarma.

Více informací >>>

Cinema 4D v eshopu CAD Zone >>>

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 25.09.2017
Počítadlo: 1168 čtenářů


Thu May 30, 2024 02:25:24
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...