Cinema 4D Release 18

V září toho roku, MAXON uvolní očekávanou novou Cinema 4D Release 18. Těšit se můžete na mnoho zásadních vylepšení a řadu novinek, jako je například interaktivní modelovací nůž, nebo Voronoi fragmentace trackování objektů ve videu.

Cinema 4D R18

V září toho roku, MAXON uvolnil očekávanou novou Cinema 4D Release 18. Těšit se můžete na mnoho zásadních vylepšení a řadu novinek, jako je například interaktivní modelovací nůž, nebo Voronoi fragmentace trackování objektů ve videu.

Nejzásadnější novinky se týkají například zobrazení scény v editoru, kde se správnou grafickou kartou můžete vidět detailnější kontury povrchů a odrazivé materiály díky funkci Inverse Ambient Occlusion, nebo deformace povrchů díky funkci Tesselation. Obě nové funkce urychlují vaši práci na projektech, bez nutnosti finálních výpočtů.

Nástroj nůž jste mohli Cinema 4D najít vždy. Nyní je tu ale interaktivní nástroj Nůž. Můžete nyní řezat napříč objekty, podél čar, křivek nebo ploch.

Cinema 4D R18

Dále můžete ocenit funkce MoGraph při pracování s klony. Nebo Thin Film Shader, který vytváří efekt povrchového filmu na objektech jako sklo, bubliny, olej apod. S Paralax mapováním se rozšířila forma tvorby optického efektu hrbolatosti na povrchu 3D objektů.

Novou verzi naleznete již nyní v našem internetovém obchodě Eshop.CADzone.cz/cinema4d

Více informací naleznete na Cinema4D.CADzone.cz/

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 05.09.2016
Počítadlo: 1775 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 03:10:14
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...