CorelDRAW Graphic Suite X8

Kanadská Corel Corporation po dvou letech vydala svůj balíček Graphic Suite X8. Tvoří ho základní vektorový editor CorelDRAW, rastrový editor Photo-Paint a další, jako třeba PowerTRACE, který předešlé dva editory dokonale propojuje a umožňuje převod rastrové grafiky na vektorovou. Další praktickou částí je Website Creator pro tvorbu a úpravu webových stránek.

coreldraw X8
autor: Jesus Irvin Herrera Aquino, Mexiko

Corel byl optimalizován pro rozlišení 4K a tak můžete pracovat s největší kvalitou, UltraHD 4K. Jedna z novinek je také multi-monitor funkce umožňující přizpůsobení se kvalitě monitoru (na každém používaném monitoru můžete mít jiné rozlišení).

Díky podpoře systému Windows 10, Corel slibuje stejnou spolehlivost a některé funkce zde pracují podobně.

Odkud jste v Corelu začátečníci, nebo si nebudete v nové verzi jistí, určitě vám přijde vhod Interaktivní průvodce, Vysvětlení od odborníků, Výuková videa nebo ukotvitelný panel Rady.

Mezi další oblíbené novinky patří například vylepšený nástroj Nůž, nový správce fontů Font Manager (umožňuje vytvářet nové fonty) nebo skrytí a zobrazení objektů. Nová je i podpora RTS (Real-Time Stylus) pro lepší práci na tabletu.

CorelDRAW byl představen nedávno, jako jedna z mála konkurencí Adobe.

coreldraw X8
autor: Jesus Peña, Venezuela

CorelDraw X8 v eshopu CAD Zone

Více informací a zkušební verze na stránkách Corel.com

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 18.03.2016
Počítadlo: 2597 čtenářů


Tue Jun 25, 2024 03:03:58
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...