iCADMac 2014 pro MAC OSX

Ještě v relativně nedávné minulosti měli fanoušci počítačů s jablkem dilema, pokud chtěli pracovat na CAD výkresech. Nejčastěji užívané CAD programy byly jen pro Windows. Dnes už je situce jiná a jedno z vhodných řešení nabízí právě iCADMac, dvojče programu progeCAD pro Windows.

iCADMac 2014

iCADMac nabízí standardní uživatelské rozhraní, takže pro uživatele znalé AutoCADu či IntelliCADu by práce v něm neměla být žádným problémem. Lze přepnout do několika jazyků včetně češtiny a zvolit režim jednoho kompaktního okna či ponechat klasický "Mac styl".

Ve verzi 2014 jsou podporovány aktuální formáty DWG souborů 2013/14. Novinkou je možnost exportu do trojrozměrného PDF, které tak umožní zákazníkům a spolupracovníkům prohlížet 3D modely téměř na jakémkoli zařízení. Práci také zpříjemní možnost importu a exportu vektorových PDF výkresů či funkce podložení DGN výkresů do pozadí. iCADMac také obsahuje vlastní knihovnu více než 22000 bloků a propojení na online katalog Traceparts s dalšími více než 100 miliony objektů. Rozšiřitelnost programu o vlastní uživatelské funkce či aplikace třetích stran zajišťuje podpora LISP a C++.

iCADMac 2014

iCADMac je možné vyzkoušet a volně si stáhnout instalaci. Ta je k dispozici plně funkčí zkušební verzi na 30 dní zdarma nebo v časově neomezeném demo režimu, který pouze netiskne a neukládá soubory.

Více informací >>>

iCADMac v eshopu CADzone.cz >>>

Rubrika: IntelliCAD
Vydáno: 05.12.2013
Počítadlo: 2521 čtenářů


Thu May 30, 2024 02:43:52
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...