IntelliCAD 8.1

IntelliCAD Technology Consortium (ITC) oznámilo vydání nové verze IntelliCAD 8.1. Ten je rozšířeným jádrem oblíbených a cenově dostupných CAD programů.

IntelliCAD 8.1 slibuje zrychlení při otevírání a regeneraci výkresů na vícejádrových systémech. Mělo by jít o 1,5 až 3 násobek současné rychlosti. Dále podporu DWG souborů až do současné verze 2015, podporu Windows 10, otevírání a export DGN souborů (formát Microstation), anotace výkresů s nastavitelným měřítkem při tisku, možnost publikování výkresů do formátu DWF (či DWFX), PNG a JPG. Další vylepšení zahrnují funkce jako tvorbu revizních obláčků, spirál, polytělesa, tvorbu tažením a otáčením entit nebo příkazy jako SETBYLAYER, XPLODE, TXT2MTXT a AUTOCOMPLETE (automatické dokončování).

Vylepšení se dočkaly také prvky uživatelského rozhraní. K dispozici bude pás karet použitelný s menu i bez nich,rozšíření se dočkaly možnosti nastavení kreslícího okna a nově jsou k dispozici barevná schémate celého uživatelského prostředí: je libo klasický stříbrný vzhled lišt nebo tmavší pozadí šetrnější k očím? Žádný problém!

V nabídce CAD Zone CZ jsou na jádru IntelliCAD programy od společnosti 4M, která nabízí obecný CAD program i komplexnější aplikace pro stavební specialisty (IDEA Architektura, FineELEC pro elektroinstalace, FineHVAC pro vytápění a vzduchotechniku, FineFIRE pro projekty sprinklerových systémů a další), a program progeCAD. Prvky IntelliCAD 8.1 se v těchto programech objevují nebo budou objevovat od verzí označených číslem 16.

IntelliCAD Technology Consortium je nezávislá nezisková organizace spravovaná svými členy za účelem vývoje technologie IntelliCADu.

Více informací:
www.intellicad.org
4M CAD v eshopu CAD Zone
progeCAD v eshopu CAD Zone

Rubrika: IntelliCAD
Vydáno: 03.08.2015
Počítadlo: 2731 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 03:37:22
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...