Nářezové plány v Optimik v.3

Optimik je rozšířeným programem pro výpočty a optimalizaci nářezových plánů z deskových materiálů. Mnoha firmám i jednotlivým uživatelům pomáhá šetřit materiál a tím i výrobní náklady. Nabízí také verzi FREE, která je k dispozici zcela zdarma.

Optimik

Optimik je k dispozici ve čtyřech základních verzích (FREE, Hobby, Workman a Professional), které se liší především podporovaným počtem dílců v nářezovém plánu a maximálním počtem skladových položek. Mimo základních funkcí jakou jsou výpočty nářezových plánů, definice výrobků s počty a rozměry použitých dílců umožňuje program také správu zakázek a zákazníků, již zmíněnou evidenci skladových zásob, cenové kalkulace a další funkce.

Prodejci deskových materiálů mají možnost přizpůsobit si a po té poskytnout svým zákazníkům zdarma aplikaci Optimik Exporter. Díky online aktualizaci dat mohou zákazníci pracovat přímo s nabídkou svého dodavatele a zaslat mu objednávku materiálu ve formě, která je již připravena pro hlavní aplikaci Optimik.

K dispozici jsou také příplatkové rozšiřující moduly pro propojení s CNC pilami značek Macmazza, Holzma, Biesse a SCM Group nebo modul Automatický režim pro spolupráci Optimik s aplikacemi třetích stran.

Více informací: Optimik.cz

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 27.08.2015
Počítadlo: 3937 čtenářů


Thu Jul 25, 2024 00:38:09
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...