Nářezové plány v Optimik 4

Optimik je populární program pro tvorbu nářezových plánů nejen pro truhláře. Používá se také často pro sklo, plechy či délkové profily. Optimik 4 je jeho zcela novou přepracovanou verzí.

Jako v předešlé verzi je možné v programu vést také evidenci skladových zásob, vytvářet katalog vlastních výrobků a účetní doklady.

Mezi novinky patří mimo jiné vylepšený optimalizační algoritmus, možnost rychlého zadávání dílců pomocí tabulky nebo tvorba nabídek s rychlým výpočtem nářezových plánů. Program nově podporuje také vícevrstvé a tvarované dílce. Pokročilejší uživatelé uvítají rozšířené vzorce pro generování dílců z přednastavených výrobků, větší firmy pak možnost lepšího řízení výroby i expedice produktů.

Uživatelské prostředí Optimik 4

Optimik je oblíbený i díky verzi zdarma, která podporuje až 30 dílců v nářezovém plánu. Ta funguje i jako zkušební verze pro zájemce o pracovní využití s více dílci. Základními verze jsou Hobby (50 dílců), Workman (100 dílců) a Professional (neomezené dílce). K dispozici jsou i další doplňkové moduly jako Editor nářezových plánů pro manuální editaci již vypočítaných nářezáků, Asistent řezání pro usnadnění a urychlení práce přímo u pily nebo CNC modul s podporou vybraných druhů pil.

FREE verzi Optimiku získáte zdarma www.optimik.cz/ke-stazeni.

Více informací: www.optimik.cz.

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 02.06.2020
Počítadlo: 114 čtenářů


Thu Jul 09, 2020 06:36:44
CAD Zone Eshop SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

CADzone.cz
věnováno CADu...