Novinky progeCADu 2018

Firma ProgeSOFT uvolnila nedávno novou, zdokonalenou verzi progeCADu. 2D a 3D programu pro technické kreslení. Jeho uživatelé se mohou těšit na zajímavé novinky.Renderování
Nový renderovací plugin je intuitivní, jednoduše se používá, rendery působí realisticky. Umožní Vám prezentovat Vaše projekty na nejlepší úrovni a to v každém detailu.

Import souborů ve formátu ESRI
V progeCADu můžete nyní importovat vektory a data z Geografického informačního systému. Data se zobrazují ve formátu ESRI.

Korektury perspektivy zobrazení
Můžete upravovat disproporce, které vznikají v důsledku perspektivy, a to přímo v progeCADu. Opravené obrázky pak můžete opět použít ve svých výkresech.

Šrafování
S využitím obrázků a bloků můžete tvořit úžasné šrafy!

Editace textů přímo na místě
S tímto editorem můžete tvořit nebo upravovat i víceřádkové texty přímo ve výkresu, přičemž můžete nastavit i jejich velikost a umístění.

Vylepšený import cloudů
Pro import souborů z měřících zařízení. Podporuje i soubory ve formátech xyz, ply a las.

Vylepšení designu a editace objektů
V příkazovém řádku je nyní možné využívat pro výběr i kliknutí myší. Nabídka kontextuální ribbon menu pro text, víceřádkový text a obrázky. Po zvolení příkazu se zjeví ribbon menu, které je možné přišpendlit k panelu. Také je možné uzamknout umístění plovoucích a ukotvených panelů nástrojů a to rychlejším a bezpečnějším způsobem.

Vylepšení zobrazování objektů
Díky jednoduchým příkazům můžete nyní izolovat a skrývat objekty na výkresu.

Kontrola zesvětlení na uzamčených vrstvách, xref a refedit
Zesvětlení objektů Vám pomůže snadněji je rozpoznat na uzamčených vrstvách. Stejně Vám pomůže rozpoznávat xref. Efekt zesvětlení pro vybrané referenční bloky v průběhu jejich editace.

Vylepšení managementu vrstev
Přiřazení výchozí vrstvy, přednastavení vrstev pro šrafování a dimenze.

Vylepšení v managementu rozložení
Maximalizujte výřez, abyste se rychle dostali do modelového prostoru. Můžete změnit svůj výkres a vrátit se do okna s rozložením. Výřez bude mít původní rozměry.

Podrobnější informace o progeCAD 2018 >>>

progeCAD v eshopu CAD Zone >>>

Rubrika: IntelliCAD
Vydáno: 12.06.2017
Počítadlo: 1276 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 03:05:26
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...