Rhino EDU opět v akci za 3690,- Kč!

Se začátkem nového semestru na vysokých školách je zde opět možnost získání programu Rhinoceros 3D pro studenty a pedagogy za zvýhodněnou cenu.

akce rhino EDURhino je oblíbený 3D modelář zaměřený na práci s NURBS geometrií, ale nejen na ni. Umí i polygonové sítě a k jeho výhodám patří rozsáhlá podpora 3D formátů pro import a export. S nadsázkou lže říct, že na poli obecných 3D formátů převede téměř cokoli do čehokoli. Jeho otevřenost pro aplikace třetích stran znamená také možnost získání mnoha dalších zásuvných modulů nebo vytváření vlastních uživatelských nadstaveb. Stále větší popularitu si získává mezi architekty, designéry, ale i v dalších oborech, kde je nutná práce ve 3D.

Jeho rozšířenosti samozřejmě pomáhá i cena, která je i u profesionální verze více než přijatelná. EDU verze je navíc studentům a učitelům k dispozici i pro komerční účely. Pokud tedy patříte k jedné ze skupin, na kterou se možnost získání EDU licence vztahuje, využijte právě nyní zvýhodněné ceny!

Podmínkou konání akce je počet 50 zájemců z ČR a Slovenska, což ale v předchozích letech nebyl problém naplnit. Licenci je nutné objednat a uhradit do 30. listopadu 2010 a doložit potvrzení o studiu či zaměstnaneckém poměru ke škole. Platba je možná převodem na účet v ČR nebo na EUR účet na Slovensku. Licence jsou pak objednány najednou u výrobce a rozeslány zájemcům jakmile dorazí do ČR (cca 2 týdny od uzavření objednávek). Při objednávce na CADzone.cz získáváte poštovné v rámci ČR a SR zdarma! Cena pro Slovensko je stanovena 149,- EUR.

>>> Přejít na objednávku >>>

akce rhino EDU

obrázek ve vyšším rozlišení

Rubrika: Rhinoceros
Vydáno: 07.10.2010
Počítadlo: 5753 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 03:30:45
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...