Ochutnejte Rhino pro Mac

Testování Rhinoceros 5.0 pro Mac OS probíhalo několik let a ve spolupráci se zákazníky bylo upraveno až do dnešní finální podoby. Současná verze byla nabídnuta do prodeje ještě s několika omezeními oproti Rhinu pro Windows, ale v následných aktualizacích by měly být zahrnuty všechny funkce.

Coffee table – detail, autor: Wieland Schmidt
Coffee table – detail, autor: Wieland Schmidt

Univerzální 3D modelář Rhino umožní majitelům počítačů Mac modelovat přesně, přitom tvarově volně spolu s NURBS i Mesh modelováním. Využít nástroje pro editaci textů, kontroly a analýzy modelu, sdílet data s dalšími programy pro 3D modelování, CAD a CAM. Umožní prezentovat své modely pomocí renderů, skic a dalšími způsoby zobrazení.

Jazykové prostředí je primárně v angličtině, s možností výběru němčiny a dalších 7 jazyků, čeština chybí. Uživatelé Rhina pro Mac musí také prozatím oželet animaci, zásuvné moduly včetně oblíbeného Grasshopperu, worksession (nástroj pro efektivní spolupráci více subjektů na projektu) nebo rozvržení výkresů a výstupů.

Přes uvedená omezení je Rhino pro Mac velmi užitečným nástrojem, který je nyní oproti verzi pro Windows k dispozici za velmi zajímavou cenu. Díky veřejné beta verzi má již nyní mnoho uživatelů mezi architekty, designéry i v dalších oborech.

Více informací:
Rhino 5 pro MAC
Zkušební verze ke stažení zdarma
Rhino 5 v eshopu CAD Zone

Rubrika: Rhinoceros
Vydáno: 17.07.2015
Počítadlo: 3111 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 02:39:34
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...