Rhinoceros 3D verze 6.0

Uživatelé Rhino se nedávno dočkali dlouho očekávané nové verze. Zasadní novinkou je, že Grasshopper je nyní stabilním prostředím a je do Rhina plně integrován. Díky přepracovaným funkcím a zrychlenému výkonu je nové Rhino skutečně produktivní.

Rhino 6 Grasshopper

Co nového tedy Rhino přináší?

Prezentace
V každé fázi své práce jste nuceni komunikovat se svými partnery. Aby Vaše komunikace byla na patřičné úrovni, nastaly důležité změny v oblasti renderování, materiálů nebo snímání náhledů, takže prezentaci nyní připravíte jednodušeji a rychleji.

Rhino 6 Prezentace

Zobrazení
Rhino má nyní rychlejší a stabilnější algoritmus, využívá funkce jako jsou GPU senzitivní shadery a optimalizace paměti. Proto se snížilo množství zobrazovacích chyb, snímkování je konzistentní, hezčí a výrazně rychlejší i u velkých modelů.

Dokumentace
Pro usnadnění dokumentace k navrženým modelům bylo plně přepracováno rozhraní pro anotace, vylepšena podpora DWG formátu či formátování textu.

Make 2D
Převod do 2D byl také kompletně propracován, takže poskytuje lepší, rychlejší, čistější a snadněji upravitelné výsledky.

Rhino 6 Make 2D

Serengeti
Rhino je vylepšováno permanentně. Svým uživatelům nabízí přístup do Serengeti komunity k Work-In-Progress (WIP) buildům. Zde se rozhoduje o dalším vývoji Rhina, jako je podpora SubD, Grasshopper 2, nový rychlejší renderer a mnohé další.

Rhino 6 Serengeti

Licencování a administrace
Došlo k zjednodušení instalace, licencování a konfigurace Rhina. Nyní je možné jej licencovat s využitím Cloud Zoo.

Pokud uvažujete o jeho nákupu, zkontrolujte si systémové požadavky nové verze.

Pro další informace o programu pokračujte na naše stránky věnované Rhinu..

Pro informace o cenách nových licencí a upgrade navštivte Eshop CADzone.cz

Rubrika: Rhinoceros
Vydáno: 20.04.2018
Počítadlo: 1338 čtenářů


Thu Apr 18, 2024 03:29:00
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...