Od myšlenky k prototypu je jen krok - ViaCAD Pro!

ViaCAD ™ Pro je navržený pro nadšence i profesionály. Je vhodným nástrojem pro návrh přesných 3D digitálních modelů s kvalitním vizuálním výstupem.

ViaCAD

Jednoduché použití
Ať už je váš návrh nábytek, šperky, spotřební zboží, nebo mechanické součástky, ViaCAD Pro poskytuje prostředí, které vám umožní zaměřit se na design a ne na softwear. Užívatelské rozhraní umožňuje volně pracovat v 3D, využívat intuitivně uchopení či pracovní roviny. V kombinaci s inovatívními nástroji, tipy a radami, video návody a on-line pomocníkem. Dokonce i začátečník může projektovat rychle a efektivně s ViaCAD Pro.

Inteligentní design
ViaCAD Pro podporuje širokou paletu nástrojů 2D, 3D, objektů a pevných těles. Můžete si vybrat nástroje nebo kombince nástrojů, které potřebujete pro dané zadání. Různé metody modelování společně s přehlednou asociativitou a stromovou historií poskytuje rychlé úpravy návrhu. Taktéž můžete použít přímo nástroje modelovaní a změnit některé časti bez historie, např. importované části z jiných CAD aplikací.

Univerzální modelovací metody
ViaCAD Pro pracuje s objekty Solid, Surface, NURB. Pro komplexnost tvarového provedení ViaCAD Pro poskytuje nástroje pro skinning, lofting, covering, capping, filling, G1/G2 surface edge matching.

Gripper
Intuitivní grafický widget, který se váže k objektům a umožňuje je dynamicky editovat ve 2D i 3D.

ViaCAD

Vlastní palety
Vytvořte si palety podle Vašeho gusta! Pomocí této nové funkce si přizpůsobíte ViaCAD Pro přesně pro Vaše potřeby.

Inspektor
Umožňuje jednoduše upravit a nastavit předvolené hodnoty pro pero, výplň, text, a vlastnosti rozměrů.

ViaCAD

Fotorealistické vizualizace
ViaCAD Pro obsahuje fotorealistické renderovaní pro kvalitní presentaci Vašich návrhů. Přesuňte materiály, textury a nálepky na prvek.Použijte material editor na vylepšení odráživosti, barvy, transparentnosti. Přidávajte světlo, pozadí, popředí nebo prostředí k dalšímu zkvalitnění scény. Pro výstup ViaCAD Pro nabízí možnosti vysokokvalitních snímků velikosti plakátu.

Sdílení dat
ViaCAD Pro sdílí data s AutoCAD ™ a Adobe Illustrator ™. ViaCAD Pro používá přesné jádro, které podporuje formáty SAT, IGES, STEP, a DXF / DWG. U systémů založených na plochách ViaCAD Pro exportuje do OBJ, STL, VRML formátů.Import

Export

DWG, DXF
Google Sketchup ® ™Punch! Objekty3D Studio ®
Adobe ® EPS
Adobe ® Illustrator ® v8
BMP
KROK
PICT-Mac
Grid povrchu
TEXT
CGM
ACIS ® So.
IGES
Rhino 3DM
Spline
TrueSpace COB
Wavefront OBJ ™
TurboCAD Mac ™
ViaCAD ™ PC / Mac

Vyzkoušejte trial verzi ViaCAD PRO zadarmo

ViaCAD v eshopu CADzone.cz

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 22.11.2013
Počítadlo: 2040 čtenářů


Thu May 30, 2024 01:34:32
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...