ViaCAD a Shark verze 9

Vydejte se na dobrodružství se žraloky! ViaCAD a Shark jsou zajímavé a cenově dostupné programy pro práci ve 2D i 3D. Nově mají k dispozici internetové stránky v českém jazyce i instalátor češtiny.

ViaCAD Render

Jako poslední doplnil řadu Shark LT 9. Toto „El-téčko“ se přiblížilo kompletní verzi FX například exportem 3Dmodelu do PDF, zařazením dřevařských konstrukčních spojů, použitím nástrojů subdělení pro čtyřúhelníkové sítě a další stovkou menších vylepšení.

Také již zavedený Shark FX 9 přidal v posledním servisním balíčku několik perliček: nástroje subdělení pro čtyřúhelné sítě a pro povrchy (NURBs), které vám umožňují snadno modelovat pomocí mesh a editovat pomocí přesných nástrojů ploch, včetně výstupu do 3D tisku (STL). Dalšími novými nástroji jsou most a přidat smyčku, které umožňují spojit dvě oblasti pomocí plošek, hran a vrcholů, nebo již vzpomínané dřevoobráběcí spoje. Rozšířily se také možnosti komunikace mezi programy např. SolidWorks™ , SolidEdge™ , NX™ , ParaSolids™ i DWG ve formátu 2015.

ViaCAD PowerPackVšechny stávající produkty Shark a ViaCAD je možné rozšířit o tzv. PowerPack, který obsahuje rozšíření pro 3D tisk, vylepšení mesh plus nové nástroje sítí a těles. PowerPack byl nejprve testován v betaverzi a všem, kteří se do této testovací kampaně zapojili patří nejen dík společnosti Encore, ale i významná sleva na tento produkt.

Zájemcům o ViaCAD a Shark je k dispozici množství demonstračních videí i kniha ViaCAD Tips, Tutorials, and Techniques, dostupná v papírové i pdf podobě. Kniha osahuje více jak 280 tipů a rad jak ovládnout a zefektivnit Vaši práci ve ViaCADu ( od témat věnujícím se uživatelskému prostředí, přes kreslení, modelování povrchů a těles, render až po sdílení dat).

Více informací: Shark3D.cz

Rubrika: Aktuality
Vydáno: 09.11.2015
Počítadlo: 2579 čtenářů


Wed Jul 24, 2024 23:27:49
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...