Změny licencí u produktů Autodesk

Většina produktů společnosti Autodesk včetně nejrozšířenějšího programu AutoCAD LT bude brzy dostupná pouze formou časově omezeného pronájmu. Pro zájemce o trvalou licenci je tedy verze 2016 poslední možností k nákupu. Do 22. července 2015 jsou navíc k dipozici zajímavé slevy pro nové i stávající zákazníky.

Prodej trvalých licencí bude ukončen 31. ledna 2016. Změna se dotkne samostatných produktů z rodiny AutoCAD, Revit Inventor, Maya, 3DS Max a dalších. Ty budou dostupné pouze formou pronájmu (Desktop Subsription). Jako každá změna bude mít i tato své odpůrce. Nový systém bude mít ale i nesporné výhody, které nemalá část zákazníků uvítá. Lze zmínit nižší vstupní náklady při pořizování licencí, vždy dostupnou aktuální verzi programu či flexibilitu při změnách počtu pracovních míst ve firmách. Pro stávající vlastníky trvalých licencí se zatím mnoho nemění a k dispozici zůstává možnost prodlužování standardního předplatného.

Od aktuální verze nejrozšířenějšího AutoCAD LT 2016 již ale není možné zakoupit klasický upgrade trvalé licence. Zákazníci, kteří tuto možnost promeškali, mají nyní možnost získat pronájem aktuální verze programu až na 3 roky za zvýhodněných podmínek. Konkrétně jde o slevu 25% na pronájmy licencí (Desktop Subscription) na 1, 2 nebo 3 roky.
Pro nové i stávající zákazníky může být také zajímavou možností sleva na nákup nové trvalé licence AutoCAD LT 2016 společně s předplatným ne jeden, dva nebo tři roky. Zde se jedná o slevy 20% a 10% na nové licence a možnost slevy 5% na tříleté předplatné.

Více informací:

Slevy AutoCAD LT v eshopu CADzone

Popis změn na stránkách výrobce

Novinky v AutoCAD LT 2016 (anglicky):

Rubrika: Autodesk
Vydáno: 28.05.2015
Počítadlo: 2139 čtenářů


Wed Jul 24, 2024 23:43:46
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CADzone.cz
věnováno CADu...